Zorgleerkrachten

Samen met de groepsleerkrachten zorgen de volgende zorgleerkrachten en -coördinatoren voor een zorgzame school:

Zorgleerkrachten in kleuterschool

Hild Van de Pol
Zorgcoördinator
hild.van.de.pol@gbsravels.be

Ellen Severijns
Zorgbegeleider
ellen.severijns@gbsravels.be

Jasmine Mermans
Zorgbegeleider
jasmine.mermans@gbsravels.be

Lagere school

Christel Cornelissen
Zorgcoördinator lagere school
christel.cornelissen@gbsravels.be

Suzanne Nooyens
Zorgbegeleider L1-2
suzanne.nooyens@gbsravels.be

Hanne-Lore Everaert
Zorgbegeleider L3-4
hannelore.everaert@gbsravels.be

Sanne Bax
Zorgbegeleider L5-6
sanne.bax@gbsravels.be