Zorgleerkrachten

Samen met de groepsleerkrachten zorgen de volgende zorgleerkrachten of -coördinatoren voor een zorgzame school:

Zorgleerkrachten in kleuterschool

Hild Van de Pol
Zorgcoördinator
hild.van.de.pol@gbsravels.be

Jasmine Mermans
Zorgbegeleider
jasmine.mermans@gbsravels.be

Lagere school

Christel Cornelissen
Zorgcoördinator lagere school
christel.cornelissen@gbsravels.be

Kelly Van Rooy
Zorgbegeleider 1e lj
kelly.van.rooy@gbsravels.be

Ine Van den Borne
Zorgbegeleider 2e & 3e lj
ine.van.den.borne@gbsravels.be

Suzanne Nooyens
Zorgbegeleider 4e lj
suzanne.nooyens@gbsravels.be

Eric Sprangers
Zorgbegeleider 5e & 6e lj
eric.sprangers@gbsravels.be