Onze school op ‘Open wervendag’

Het is weer Open wervendag op 19 mei 2019 en de werf van onze nieuwe school zal ook opengesteld zijn. Staat jouw kind al te popelen om zijn of haar nieuwe school te ontdekken? Dankzij Open wervendag kunnen jullie samen al de sfeer komen opsnuiven. Ook buurtbewoners en andere bezoekers zullen genieten van de wandeling door het nieuwe schoolcomplex.

In de sporthal kom je meer te weten over de duurzame aspecten van de school en kan je genieten van een hapje en een drankje.

School van de toekomst

De gemeente Ravels vindt het belangrijk om te bekijken hoe ze het verschil kan maken voor het klimaat. De Kleine Wereld wordt het toonbeeld van de school van de toekomst: modern, energiezuinig en voorzien van de allernieuwste technologie. Zo is er naast de klassieke vloerverwarming ook vloerkoeling en wordt er energierecuperatie van de lucht voorzien. Dit dankzij het gebruik van een koud-warmteopslag (KWO) waarbij warmte en koude worden opgeslagen in de bodem. Zo kunnen we onze school op een duurzame manier verwarmen in de winter en koelen in de zomer. In vergelijking met een klassieke gasinstallatie besparen we zo maar liefst 60% energie en stoten we 65% minder CO2 uit.

Open wervendag praktisch

  • 19 mei 2019 van 10.00 u tot 17.00 u
  • Kerkstraat 24, 2380 Ravels
  • Inschrijven is niet nodig
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Parking beschikbaar
  • Meer info: www.openwervendag.be